Skip to main content
Terug

Ons team

Team

Joyce Deggens

Directeur-bestuurder

j.deggens@czo.nl

06 10 14 96 32

Ine Boermans

Beleidsadviseur

i.boermans@czo.nl

06 13 07 34 41

Jeanne Goard

Medewerker studentenregistratie

j.Goard@czo.nl

030 307 20 30

Corine Kummel

Secretaresse

c.kummel@czo.nl

06 82 76 26 71

Muriël Mendes

Adviseur en coördinator toezicht

m.mendes@czo.nl

06 51 15 14 14

Sasja van Nes

Communicatiemedewerker

s.vannes@czo.nl

06 82 39 46 82

Renate Renfurm

Kwaliteitsfunctionaris

r.renfurm@czo.nl

06 13 43 40 23

Sabine Terheggen

Adviseur en coördinator toezicht

s.terheggen@czo.nl

06 53 98 53 78

Mandy Prijs

Manager bureau

m.prijs@czo.nl

030 27 39 208

Leonie Offermans

Adviseur en coördinator toezicht

l.offermans@czo.nl

06 51 15 95 29

Maryvonne Zon

Adviseur en coördinator toezicht & team coördinator toezicht

m.zon@czo.nl

06 82 08 13 04

Natasja Brugman

Secretaresse

n.brugman@czo.nl

06 51 93 54 90

Cynthia Vermeulen

Secretaris kaderontwikkeling

c.vermeulen@czo.nl

06 51 15 93 16

Michiel Veldhuisen

Beleidsadviseur

m.veldhuisen@czo.nl

06 24 24 37 95

Myrthe van Steenoven

Junior controller

m.vansteenoven@czo.nl

030 27 39 208

Martine Kok
Martine Kok

Medewerker studentenregistratie

m.kok@czo.nl

030 307 20 30

José Verhoef
José Verhoef

Medewerker studentenregistratie

j.verhoef@czo.nl

030 307 20 30